Obrazy olejne na sprzedaż.

wtorek, 10 września 2019

Wyjaśnienie, ostrzeżenie i prośba.

Szanowni Państwo,

Moja nieobecności i brak aktywności jest spowodowana ciężka chorobą. Podczas pobytu w szpitalu podano mi lek. Niczego nieświadomy przyjmowałem bardzo silny chemioterapeutyk. W USA dawno ogłoszono skutki uboczne i dużą toksyczność. Lek jest wpisany na czarną listę ostrzeżeń. Bardzo duże i trwałe skutki uboczne. Lek powoduje wiotczenie mięśni, teraz ważę 70 kg, a było 80. Powoduje także uszkodzenia układu nerwowego. A także mogą wystąpić zaniki tkanki łącznej, neuropatie, problemy ze stawami, zerwania ścięgien, zaburzenia wzroku, zaburzenia koncentracji, trudności w wykonywaniu zwykłych prac, uszkodzenia narządów, problemy z sercem i wiele innych skutków ubocznych.

http://www.nakazdytemat.pl/medycyna/cipronex-i-pochodne-vt16256.htm
https://www.wykop.pl/link/2204832/mozliwe-trwale-uszkodzenia-sciegien-i-miesni-po-syntetycznym-antybiotyku/
http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/142225-nigdy-nie-bierz-tych-antybiotykow
https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/antybiotyki-moga-uszkadzac-aorte/v0xm82x
http://www.czytelniamedyczna.pl/6048,antybiotyki-fluorochinolonowe-tradycyjne-niepostrzegane-i-nowe-dzialania-niepoz.html
https://mgr.farm/aktualnosci/urpl-uwaga-na-chinolony-i-fluorochinolony/
https://www.dw.com/pl/lekarze-przepisuj%C4%85-niebezpieczne-antybiotyki-ze-zgubnym-skutkiem/a-48969057
https://farmacja.pl/urpl-uwaga-na-chinolony-i-fluorochinolony/
http://meskiezdrowie.pl/ostrzezenie-przed-lekami-fluorochinolony-cipro-6435.html

Cytat:

"Cyprofloksacyna figuruje na prestiżowej liście 410 najbardziej skutecznych i bezpiecznych leków jakimi dysponuje dzisiejsza medycyna (WHO List of Essential Medicines). W końcu są to tzw. antybiotyki nowej generacji ;) Roczny dochód z jej sprzedaży w samej Europie wynosi 1,5 mld euro. Jeszcze bardziej popularna jest ona w USA, gdzie to z powodu jej nadużywania i generowanych skutków ubocznych (w postaci ofiar śmiertelnych również) zostaje powoli i… po cichu wycofywana. Podczas gdy w naszym pięknym kraju recepta na Cypro wydawana jest wciąż z szerokim uśmiechem na twarzy."

Chciałbym swoim świadectwem ostrzec wszystkich przed przyjmowaniem tego chemioterapeutyku mylnie zwanym antybiotykiem. Przepisywany jest on np. na problemu urologiczne.

Jest to trucizna dla ludzkiego organizmu. W internecie można znaleźć mnóstwo relacji m.in na stronie Ludzie zostają kalekami, nie są w stanie wrócić do normalnego życia.

Stanowczo przestrzegam przed braniem antybiotyku z tej grupy (Fluorochinolony). Obecnie doświadczam skutków ubocznych m.in w postaci problemów z bólem mięśni, stawów, zaburzeń koncentracji, mam też problemy laryngologiczne i trudności w normalnym funkcjonowaniu.

Dziękuję. Sebastian Talar

12 komentarzy:

 1. Wiadomośc jak najbardzej na miejscu. Wytrwałości, trzymaj się.
  Co udało mi się do tej pory znaleźć,
  http://urpl.gov.pl/pl/fluorochinolony-i-chinolony-stosowane-og%C3%B3lnoustrojowo-i-w-postaci-wziewnej-ryzyko-wyst%C4%85pienia
  Czyli notatka o przeciwskazaniach dotarła także do Polski. W pdf jest adres do zgłaszania przypadków niepożądanych. Można spróbować tam zadzwonić i poprosić przy okazji o kontakt do obytego w temacie lekarza. Po drugiej stronie powinien być człowiek, więc może akurat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jestem w szpitalu. Dzięki za dobre słowo. Staram się wyjść z tego. Po wyjsciu spróbuję szukač pomocy gdzieś dalej... Każde dobre słowo jest dla mnie ważne.

   Usuń
 2. Od niedawana obserwuję Twojego bloga, gdyż zaczęłam malować ok pół roku temu. Dzielisz się tyloma istotnymi informacjami i ogromnym doświadczeniem. Bardzo, bardzo Ci dziękuję, że poświęcasz na to swój czas.
  Informacja o Twoim stanie zdrowia jest szokująca. Życzę Ci wytrwałości i wiele siły. Mam nadzieję, że szybko trafisz do dobrego lekarza, który zajmie się Twoim przypadkiem.
  Nie poddawaj się - nigdy nie wiesz, co przyniesie następny dzień.
  Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
  Agata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jestem w szpitalu. Chciałbym wyjść i robić to, co kocham. Bardo dziękuję za pozytywną energię.

   Usuń
 3. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia i powrót do malowania. Trzymanie kciuków to jedyne, co mogę zrobić, ale trzymam je mocno i ustawicznie. Zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się z tego podnieść. 😉
   Lekko nie jest, ale może odzyskam chociaż trochę zdrowia. Dzięki.

   Usuń
 4. Szanowni Panstwo, trafilem na ten blog, gdy juz bylo po wszystkim. Jest mi bardzo przykro, ze nie udalo sie dotrzec tutaj wczesniej i sprobowac pomoc Panu Sebastianowi. Mam nadzieje, ze moj wpis i ta tragedia pomoze zapobiec podobnym w przyszlosci. Ja rowniez dostalem ten antybiotyk. Nie moglem dojsc do siebie przez miesiac. Jedyne co mi pomoglo to odtrutka zrobiona z tego samego antybiotyku u mojego lakarza Homeopaty. Zadzialala w ciagu 5 minut... Dziekuje za uwage i prosze o dalsze podzielenie sie ta informacja. Mariusz

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielka szkoda tak uzdolnionego chłopaka! Niech spoczywa w pokoju!

  OdpowiedzUsuń
 6. grupa ludzi poszkodowanych: https://www.facebook.com/groups/682014232210462/
  uświadamiajcie znajomych i ostrzegajcie przed tym lekiem!

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje kondolencje dla rodziny i bliskich Pana Sebastiana. Jestem już chory ponad 10 lat po antybiotykach z grupy Fluorochinolonów. Moje życie też szybko zmierza do końca. Pan Sebastian wspomniał o fundacji w USA, jestem jej fundatorem i dyrektorem. Antybiotyki z grupy chinolonów weszły od 1963 roku i z całą odpowiedzialnością za słowa powiem, że ich toksyczność jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Jeśli żylibyśmy w normalnym świecie, odpowiedzialni za to ludzie powinni stanąć przed trybunałem w Hadze. Nasze badania udowodniły, że uszkodzenie nuklearnego i mitochondrialnego DNA zachodzi w czasie 3.61 minuty po ekspozycji in vitro na antybiotyk. Przetestowaliśmy blisko 60 osób w tym dzieci. Wszystkie testy osób leczonych Lewofloksacyną i Cyprofloksacyną pokazały uszkodzenie DNA na poziomie komórkowym i mitochondrialnym. Uszkodzenia te mogą prowadzić do niezliczonej ilości jednostek chorobowych, a także do możliwości dziedziczenia tych uszkodzeń DNA. Ostatnie badania naukowe z Finlandii i Estonii potwierdziły nasze prace. W opracowaniu naukowym. " Ciprofloxacin impairs mitochondrial DNA replication initiation through inhibition of Topoisomerase 2" naukowcy udowodnii że nawet jedna dawka uszkadza naszą fabrykę energi - mitochondrie. Tylko ten jeden z wielu aspektów, czyli dysfunkcji mitochondrii prowadzi do progresywnego wyniszczenia organizmu. Mam nadzieje, że przeżyje czasy COVID 19, którego temat przykrył wszystkie inne tematy. Proszę ludzi nauki i mediów o kontakt i ewentualną współpracę.
  Jerzy Tyszkowski
  CEO Fluoroquinolones Toxicity Study NFP
  fq100@pm.me
  fq100.org
  PS. Prosiłbym bardzo o niepolecanie żadnych terapii po toksyczności chinolonów, ponieważ przy małych uszkodzeniach organizm, szczególnie u młodych ludzi da sobie rade z tym problemem, ale w innych przypadkach można tylko spowodować większe uszkodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, miesiąc temu przepisano mi właśnie cipronex na nawracające zapalenie pęcherza w dawce 250 mg 2x dziennie przez 3 dni. W ostatnim dniu zaczęły boleć mnie mięśnie, stawy, drętwiały mi nogi i ręce, objawy te wystąpiły po przyjęciu na szczęście ostatniej dawki. Antybiotyk niestety nie pomógł na dłuższą metę. Minął miesiąc, od tygodnia odczuwam silne osłabienie, brak energii, nie mam siły wykonać najprostoszych czynności, mam wrażenie, że częściej strzelają mi kości i chrząstki w kolanie, odczuwam lekki ból rąk i ich mrowienie wraz z nogami, poza tym senność, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie. Czy to może być właśnie późny skutek uboczny przyjmowania tego leku? Jeśli tak, to czy to minie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leżałam 4 dni w szpitalu, zapalenie pęcherza, brałam cipronex w kroplówce 6 butelek, koszmar omamy urojenia bóle stawów serca głowy myślałam że umieram.Troche przeszło ,ale czuję się jak staruszka a mam 54 lata

   Usuń