Obrazy olejne na sprzedaż.

wtorek, 10 września 2019

Wyjaśnienie, ostrzeżenie i prośba.

Szanowni Państwo,

Moja nieobecności i brak aktywności jest spowodowana ciężka chorobą. Podczas pobytu w szpitalu podano mi lek. Niczego nieświadomy przyjmowałem bardzo silny chemioterapeutyk. W USA dawno ogłoszono skutki uboczne i dużą toksyczność. Lek jest wpisany na czarną listę ostrzeżeń. Bardzo duże i trwałe skutki uboczne. Lek powoduje wiotczenie mięśni, teraz ważę 70 kg, a było 80. Powoduje także uszkodzenia układu nerwowego. A także mogą wystąpić zaniki tkanki łącznej, neuropatie, problemy ze stawami, zerwania ścięgien, zaburzenia wzroku, zaburzenia koncentracji, trudności w wykonywaniu zwykłych prac, uszkodzenia narządów, problemy z sercem i wiele innych skutków ubocznych.

http://www.nakazdytemat.pl/medycyna/cipronex-i-pochodne-vt16256.htm
https://www.wykop.pl/link/2204832/mozliwe-trwale-uszkodzenia-sciegien-i-miesni-po-syntetycznym-antybiotyku/
http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/142225-nigdy-nie-bierz-tych-antybiotykow
https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/antybiotyki-moga-uszkadzac-aorte/v0xm82x
http://www.czytelniamedyczna.pl/6048,antybiotyki-fluorochinolonowe-tradycyjne-niepostrzegane-i-nowe-dzialania-niepoz.html
https://mgr.farm/aktualnosci/urpl-uwaga-na-chinolony-i-fluorochinolony/
https://www.dw.com/pl/lekarze-przepisuj%C4%85-niebezpieczne-antybiotyki-ze-zgubnym-skutkiem/a-48969057
https://farmacja.pl/urpl-uwaga-na-chinolony-i-fluorochinolony/
http://meskiezdrowie.pl/ostrzezenie-przed-lekami-fluorochinolony-cipro-6435.html

Cytat:

"Cyprofloksacyna figuruje na prestiżowej liście 410 najbardziej skutecznych i bezpiecznych leków jakimi dysponuje dzisiejsza medycyna (WHO List of Essential Medicines). W końcu są to tzw. antybiotyki nowej generacji ;) Roczny dochód z jej sprzedaży w samej Europie wynosi 1,5 mld euro. Jeszcze bardziej popularna jest ona w USA, gdzie to z powodu jej nadużywania i generowanych skutków ubocznych (w postaci ofiar śmiertelnych również) zostaje powoli i… po cichu wycofywana. Podczas gdy w naszym pięknym kraju recepta na Cypro wydawana jest wciąż z szerokim uśmiechem na twarzy."

Chciałbym swoim świadectwem ostrzec wszystkich przed przyjmowaniem tego chemioterapeutyku mylnie zwanym antybiotykiem. Przepisywany jest on np. na problemu urologiczne.

Jest to trucizna dla ludzkiego organizmu. W internecie można znaleźć mnóstwo relacji m.in na stronie Ludzie zostają kalekami, nie są w stanie wrócić do normalnego życia.

Stanowczo przestrzegam przed braniem antybiotyku z tej grupy (Fluorochinolony). Obecnie doświadczam skutków ubocznych m.in w postaci problemów z bólem mięśni, stawów, zaburzeń koncentracji, mam też problemy laryngologiczne i trudności w normalnym funkcjonowaniu.

Dziękuję. Sebastian Talar

9 komentarzy:

 1. Wiadomośc jak najbardzej na miejscu. Wytrwałości, trzymaj się.
  Co udało mi się do tej pory znaleźć,
  http://urpl.gov.pl/pl/fluorochinolony-i-chinolony-stosowane-og%C3%B3lnoustrojowo-i-w-postaci-wziewnej-ryzyko-wyst%C4%85pienia
  Czyli notatka o przeciwskazaniach dotarła także do Polski. W pdf jest adres do zgłaszania przypadków niepożądanych. Można spróbować tam zadzwonić i poprosić przy okazji o kontakt do obytego w temacie lekarza. Po drugiej stronie powinien być człowiek, więc może akurat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jestem w szpitalu. Dzięki za dobre słowo. Staram się wyjść z tego. Po wyjsciu spróbuję szukač pomocy gdzieś dalej... Każde dobre słowo jest dla mnie ważne.

   Usuń
 2. Od niedawana obserwuję Twojego bloga, gdyż zaczęłam malować ok pół roku temu. Dzielisz się tyloma istotnymi informacjami i ogromnym doświadczeniem. Bardzo, bardzo Ci dziękuję, że poświęcasz na to swój czas.
  Informacja o Twoim stanie zdrowia jest szokująca. Życzę Ci wytrwałości i wiele siły. Mam nadzieję, że szybko trafisz do dobrego lekarza, który zajmie się Twoim przypadkiem.
  Nie poddawaj się - nigdy nie wiesz, co przyniesie następny dzień.
  Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
  Agata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie jestem w szpitalu. Chciałbym wyjść i robić to, co kocham. Bardo dziękuję za pozytywną energię.

   Usuń
 3. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia i powrót do malowania. Trzymanie kciuków to jedyne, co mogę zrobić, ale trzymam je mocno i ustawicznie. Zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się z tego podnieść. 😉
   Lekko nie jest, ale może odzyskam chociaż trochę zdrowia. Dzięki.

   Usuń
 4. Szanowni Panstwo, trafilem na ten blog, gdy juz bylo po wszystkim. Jest mi bardzo przykro, ze nie udalo sie dotrzec tutaj wczesniej i sprobowac pomoc Panu Sebastianowi. Mam nadzieje, ze moj wpis i ta tragedia pomoze zapobiec podobnym w przyszlosci. Ja rowniez dostalem ten antybiotyk. Nie moglem dojsc do siebie przez miesiac. Jedyne co mi pomoglo to odtrutka zrobiona z tego samego antybiotyku u mojego lakarza Homeopaty. Zadzialala w ciagu 5 minut... Dziekuje za uwage i prosze o dalsze podzielenie sie ta informacja. Mariusz

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielka szkoda tak uzdolnionego chłopaka! Niech spoczywa w pokoju!

  OdpowiedzUsuń
 6. grupa ludzi poszkodowanych: https://www.facebook.com/groups/682014232210462/
  uświadamiajcie znajomych i ostrzegajcie przed tym lekiem!

  OdpowiedzUsuń