Obrazy olejne na sprzedaż.

poniedziałek, 27 marca 2017

Obraz abstrakcyjny... niebieski.

A ten obraz malowałem początkowo inaczej. Po ukończeniu odwróciłem go o 90 stopni i tak mi się bardziej spodobał. Dosyć częste zjawisko. :) Tzn. częste, jeśli chodzi o to obracanie. A moje obrazy podobają mi się niezwykle rzadko.

Ten obraz przemalowywałem... a z 5 razy, aż byłem zadowolony. Początkowo miałem zupełnie inną koncepcję. No tak, ale jak mawiał Jackson Pollock: „Obraz ma swoje własne życie. Ja próbuję umożliwić mu zaistnienie”. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić, co nie?

Sebastian Talar

U mnie kompasem za którym podążam jest wewnętrzne stwierdzenie: "Czy powiesiłbym sobie to na ścianie?" Otóż - "Tak, powiesiłbym.". Mogę patrzeć na ten obraz bez bólu. Chociaż powstawał w bólach. :)

Sebastian Talar

Akryl na płótnie lnianym, naciągniętym na bejtram 3D. Kawał obrazu. powiadam wam... :) Ciężki, jak diabli.

Sebastian Talar

3 komentarze:

 1. Dzień Dobry
  Czy moze ktoś z odwiedzajacych Pana bloga lub Pan zna jakiś kurs malowania i rysunku na you tube lub jakąs dobrą strone .dla początkujących oczywiście.

  pozdrawiam
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Po polsku za wiele nie ma. Po angielsku jest mnóstwo pomocnych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować anonimowo. Ale po co? Lepiej wybierz - Nazwa/Adres strony, albo zaloguj się z konta Google+. Dzięki temu, będę mógł odróżnić jedną osobę, od drugiej... :)