Obrazy olejne na sprzedaż.

wtorek, 7 marca 2017

A... nie chce mi się pisać, ale wrzucam zdjęcia... :)

Zmordowanym jak koń po westernie... W głowie pustka. Teraz wiem po co wymyślono Twittera! xD Dwa zdania i już leci w świat... Ale wiecie co? Facebook upadnie, Twitter upadnie, Snapchat upadnie... To tylko kwestia czasu. Pamiętacie mySpace? Nie? No właśnie... :) Każdy w USA miał kiedyś mySpace'a... Pamiętacie Gadu-gadu? Ktoś z tego korzysta dzisiaj? Ja osobiście nie znam nikogo. A dziesięć lat temu to była podstawa każdego użytkownika internetu...

Sebastian Talar

Dlatego ja piszę bloga, a nie prowadzę facebooka. Nawet jak blogger padnie, to ja mam wszystko na dysku. I tak za 10 lat ktoś z tego skorzysta. Za 20 lat... za 30... Ten blog już przedstawia pewną wartość. Widzę to po odwiedzinach i licznych pytaniach, które otrzymuję w komentarzach i mailach.

Poza tym - facebook mnie denerwuje swoją manią śledzenia i rozpoznawania moich preferencji, jako konsumenta.

Sebastian Talar

Nie piszę dużo, ale wrzucam kilka zdjęć. Nic mi nie przychodzi do głowy...

Abstrakcja, akryl, 80x80 cm. Podobrazie płócienne lniane. Drogie są - jak cholera... Tak sobie myślę - dlaczego? Przecież to tylko pięć listewek i kawałek szmatki... :> Ale przynajmniej dobrze zrobione i solidne... Sam zachwalam płyty hdf do malowania, a maluję na płótnach... Sprytne.

Sebastian Talar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz