Obrazy olejne na sprzedaż.

środa, 27 stycznia 2016

510 zł na konto WOŚP! Zakończenie licytacji obrazu na rzecz 24 Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy!

Obraz sprzedany!

Wieczorem 13 stycznia moja skrzynka mailowa została zbombardowana nowymi wiadomościami. Aukcja miała ponad 400 odsłon, w licytacji brało udział 9 osób. Kwota wywoławcza 100 zł ostatecznie została pomnożona razy 5 i całość jest już na koncie Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy! Myślę, że jak na obraz o wymiarach 18x24 cm to bardzo fajna suma.

www.sebastiantalar.com

Dziękuję wszystkim licytującym! 

Oczywiście największe podziękowania kieruję do zwycięzcy licytacji! Chociaż liczy się głównie cel na jaki idą te pieniążki, to ja również mam z tego osobistą przyjemność i satysfakcję. Przypomnę tylko, że w tym roku wspieraliśmy zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz geriatrycznych.

www.sebastiantalar

Za rok 25 Finał!

Jeśli w przyszłym roku ktoś chciałby wspomóc 25 Finał to zapraszam. Ja z pewnością przekażę ponownie przynajmniej jeden swój obraz. To jest chyba najciekawsza forma wspierania WOŚP. Ja mogę zaprezentować siebie i swoją twórczość, Państwo możecie wspomóc szczytny cel i jeszcze dodatkowo otrzymać za to oryginalny obraz z certyfikatem artysty. Każdy coś wygrywa "Win to win situation".
 

Kto wie? Może uda się przekroczyć czterocyfrową kwotę? Zapraszam! :)

1 komentarz:

  1. Ja bardzo dziękuję za możliwość wylicytowania właśnie w WOŚP pięknego obrazu. Podwójna przyjemność, bo dla dzieci i osób starszych oraz można nacieszyć oczy świetnym malarstwem. Dziękujemy.
    Mirka i Paweł Filipiakowie

    OdpowiedzUsuń