Obrazy olejne na sprzedaż.

piątek, 6 listopada 2015

Kilka zdjęć w pracowni...

Pstrykam sporo zdjęć swoich obrazów. Z oczywistych powodów - żeby zamieścić je w internecie. Są to zdjęcia wykonane w najlepszych warunkach, jakie mogę sobie zapewnić. Dużo rozproszonego światła, odpowiednie ustawienia w studio, statyw, dobra lustrzanka i sporo kombinowania... Jeśli kiedykolwiek próbowaliście sfotografować zawerniksowany obraz olejny - wiecie o czym mówię. :) 

www.sebastiantalar.com
... była kiedyś taka bajka i na końcu zagadka "Gdzie jest Wally? :P

Warto jednak poświęcić czas i nauczyć się dobrze fotografować swoje dzieła, bo żyjemy w czasach, w których 90% ludzi nigdy nie zobaczy tego obrazu na żywo. Zobaczą go tylko i wyłącznie na ekranie swojego komputera, laptopa, tabletu lub komórki.

www.sebastiantalar.com
... czarne ramy dają obrazom to "coś".

W trakcie takich sesji z fotografowaniem obrazów, robię też zdjęcia "na luzie". Ujęcia "pracowni" (duże słowo, jak na pokój, który dzielę z myszami i pająkami...), zaczętych obrazów, sztalug, farb, skończonych obrazów czekających na werniksowanie, ramek przygotowanych do lakierowania... Fotografuję wszystko dookoła, żeby mieć coś w rodzaju wizualnego pamiętnika. Będę je wrzucał od czasu do czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz