Obrazy olejne na sprzedaż.

wtorek, 13 października 2015

Sebastian Talar "NAMIĘTNOŚĆ" 2015. Obrazy olejne, galeria malarstwa, oryginalne obrazy prosto z pracowni!

www.sebastiantalar.com
Sebastian Talar "NAMIĘTNOŚĆ" 2015. Obraz olejny na płótnie. DOSTĘPNY!

Zobacz obraz - Galeria Haloart.pl!

SEBASTIAN TALAR "NAMIĘTNOŚĆ" ROK 2015

Technika: olej na płótnie naciągniętym na blejtram
Wymiary: 40x70 cm
Rama: Obraz nieoprawiony. Sprzedawany bez ramy.

Kilka słów o obrazie:

"Jest to obraz olejny, namalowany na płótnie naciągniętym na blejtram. Zabezpieczony werniksem. Boki obrazu są zamalowane na czarno. Obraz nadaje się do powieszenia bez ramy. Myślę jednak, że zasługuje na ładną, solidną oprawę, która podkreśli jego piękno. Razem z obrazem otrzymujesz certyfikat artysty, potwierdzający jego autentyczność. Obraz nie tylko będzie świetnym prezentem i ozdobą domu, lecz także bardzo dobrą inwestycją na przyszłość."

Od artysty:

"Kupując obraz, kupujesz nie tylko obiekt, rzecz... Kupujesz setki godzin mojej pracy, moich porażek, błędów i nieudanych prób. Kupujesz także momenty czystej satysfakcji i radości. Kupujesz nie tylko obraz, lecz kawałek mojego życia i kawałek mojej duszy. Lecz przede wszystkim - kupujesz mi więcej czasu, abym mógł zajmować się tym co kocham i co jest moją pasją."

Zapraszam i Pozdrawiam Serdecznie! Sebastian Talar

Oil painting on canvas. Painting is signed, varnished and ready to hang. Certificate of authenticity included. Contact me via e-mail and ask about painting, if you're interested. Do you have any questions? Please, see my FAQ for Buyers.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz