Obrazy olejne na sprzedaż.

niedziela, 13 kwietnia 2014

Jeden z moich ulubionych kolorów. Cerulean Blue. Ciepły niebieski.

Cerulean Blue

Piękny, ciepły, niebieski kolor. Moim zdaniem jeden z najpiękniejszych kolorów w całej gamie farb olejnych. Fajnie jest go mieć na palecie, choćby po to, żeby móc na niego patrzeć... ;)

www.sebastiantalar.com

3 komentarze:

  1. Ceruleum jest obecnie jedną z najdroższych farb i na pewno w serii Talens nie znajdziesz stuprocentowego, autentycznego kobaltowego stanatu. To dlatego warto kupować czasami droższe farby, a w wypadku ziem, tańsze. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Talens'y Van Gogh są rozsądnym kompromisem jakość/cena. Nie powiem - chcę trochę poeksperymentować z bardziej profesjonalnymi farbami. Planuję kupić kilka kolorów z serii Rembrandt.

    OdpowiedzUsuń
  3. Panie Sebastianie! Proszę spróbować też coś z najwyższej półki, mam na myśli Maimeri Puro, choć naprawdę polecam farby marki Michael Harding, które wg. wielu malarzy są w pierwszej trójce najlepszych na świecie. Ja sam maluję często gęsto Van Goghami, ale stosuję do raczej mniej znacznych partii. Ostateczne warstwy i pociągnięcia robię najdroższymi. Fajny blog, ciekawe pomysły, czekam na więcej postów! W.M.

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować anonimowo. Ale po co? Lepiej wybierz - Nazwa/Adres strony, albo zaloguj się z konta Google+. Dzięki temu, będę mógł odróżnić jedną osobę, od drugiej... :)